Posted on

Reklama i krówki

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach trzeba stawiać na bardzo wyszukane formy reklamy. Widać je w telewizji i na bilbordach, ale można przecież stawiać również na coś bardziej subtelnego, ale i skutecznego. Takim najlepszym przykładem będą tutaj krówki reklamowe, które niby są bardzo niepozorne, ale jak się okazuje są też bardzo skuteczne. Reklama ma być skuteczna, ale mało, która jest.

Wiele z form reklamy nas denerwuje, dlatego nie chcemy na tematy reklam nic słyszeć. To nie jest najlepsze rozwiązanie dla nas żeby inwestować swoje pieniądze w coś, co tak naprawdę może naszej firmie zaszkodzić. To, dlatego powinniśmy się cieszyć, że ktoś wymyślił krówki reklamowe, które są niesamowicie smaczne i skuteczne. Taka reklama sprawdza się wszędzie. Nie ma znaczenia czy to biuro projektowe, sklep spożywczy czy firma zajmująca się remontami. My lubimy dostawać coś za darmo, a jeśli to coś ma jeszcze wartość taką jak krówki i nam smakuje to zapamiętamy taką firmę na długi czas. Na papierku jest miejsce żeby można było umieścić reklamę. Trzeba wybrać odpowiedni projekt, który będzie czytelny, bo przecież właśnie po to jest ta cała kampania reklamowa.

Klient wie wtedy, od kogo konkretni dostał takie krówki i chętnie do takiej firmy przyjdzie. Jeśli chodzi o ilość, jaką musimy zamówić to jest to piętnaście kilogramów. Oczywiście mówimy tutaj o minimalnym zamówieniu, które opłaca się firmie, ale i opłaca się nam. Ilość krówek w tych kilogramach to prawie tysiąc trzysta sztuk. Wydaje się to dużo, ale to tylko pozory. Nawet nie będziemy wiedzieć, kiedy, a ta ilość bardzo szybko się rozejdzie i nawet nie zauważymy, kiedy to się stanie, a trzeba będzie zamawiać coś dodatkowego. Każda firma jest dla reklamy gotowa poświecić naprawdę bardzo wiele, dlatego warto wybrać coś, co będzie skuteczne. Można reklamować się w telewizji, ale nie zaszkodzi również postawić na krówki reklamowe, które rozdajemy naszym klientom. To bardzo dobra forma reklamy, która przynosi same pozytywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *