Pytania i odpowiedzi

Znajdujesz się na stronie, na której znajdują się
najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy mogę zrezygnować i czy cokolwiek jest obowiązkowe?

Dołączenie do projektu jak i przechodzenie kolejnych etapów jest pozbawione opłat i w pełni dobrowolne! Możesz zrezygnować w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.

Czego się nauczę oraz jakie korzyści zyskam dołączając do MoneyGenius?

W projekcie MoneyGenius chcemy dać Ci coś wyjątkowego:
– Dostęp do unikalnej wiedzy, która zapewni ci polepszenie twojej inteligencji finansowej oraz da niesamowity rozwój w wielu dziedzinach.
– Nauczę Cię oszczędzać , zarabiać więcej, budować markę osobistą.
– Dam ci gotowe narzędzia marketingowe całkowicie za darmo ( koszt takich narzędzi to kilka tysięcy złotych).
– Otrzymasz możliwość poznania wspaniałych osób – w naszej społeczności jest kilkaset osób, a z każdym miesiącem jest ich coraz więcej
– Będziesz mieć możliwość podróżowania po świecie – w wyjazdach które organizujemy!
– Otrzymasz możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju akcjach, które organizujemy i być częścią wielu ciekawych projektów!

Więc podsumowując przechodzenie etapów nie jest obowiązkowe – jednak jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć uczyć się zawodu przyszłości, czyli „eksperta od afiliacji” to jest to idealna szansa dla ciebie – Widzisz nikt kto działa podobnymi systemami Ci o tym nie powie, gdyż nie ma ani przygotowanej ścieżki rozwoju, ani dobrych wyników u swoich uczniów – zatem sam zdecyduj czy warto zaufać ludziom, którzy ulepszają życie innych i mają na to niezbite dowody:

>>> Opinie <<<
Skąd się biorą pieniądze, które zarabiam?

Jak już wcześniej mogłeś poczytać w projekcie używamy linków afiliacyjnych, polecając przy tym wiele produktów, które pomogą Ci zacząć oszczędzać, zarabiać więcej, czy też budować Twoją markę osobistą.

Produkty te są firm, które współpracują z programami partnerskimi, z których korzystamy w MoneyGenius. Pieniądze pochodzą od firm, których produkty promujemy i sprzedajemy za pośrednictwem programów partnerskich. Wynagrodzenie otrzymujesz od programu partnerskiego i na bieżąco możesz sprawdzać jak dużo udało Ci się zarobić każdego dnia.

Dlaczego produkty finansowe, ekskluzywne?

Produkty Finansowe bezpośrednio przyczyniają się do wielu technik i strategii, które pozwalają Ci oszczędzać i zarządzać finansami. Co więcej są one darmowe, zatem każdy może z nich skorzystać. Dzięki promocji produktów finansowych – jednej z najbogatszych branż na świecie – możesz zarabiać dość wysokie prowizje, co sprawia że nie tylko pomagasz innym, z łatwością polecasz, ale i zarabiasz satysfakcjonujące kwoty.

Produkty Ekskluzywne to prestiż i świetne budowanie wizerunku PR. Dzięki używaniu i polecaniu produktów ekskluzywnych zyskujesz duży szacunek i markę osobistą w internecie.
Prowizje, które zarabiasz też są ogromne, gdyż tutaj celujesz w zupełnie inny segment rynku – ludzi bogatych.

Zła opinia na temat kont bankowych w internecie – o co chodzi?

W internecie często zdarza się, że ludzie kopiują pewne zachowania, wymyślają pseudo-systemy oparte jedynie na zasłyszanych opowieściach lub ewidentnie chcący naciągnąć kogoś na wysoko premiowane produkty finansowe.

Produkty finansowe, czyli między innymi konta bankowe. Niestety bardzo dużo osób trafiło w przeszłości lub może wciąż trafić na pseudo trenerów i pseudo systemy, które nie pozwolą im zarobić, ani niczego nie nauczą – wręcz wyłudzając czyjąś prowizję z programu partnerskiego. Dlatego też panuje średnio dobra opinia o promocji produktów finansowych, jednak projekt MoneyGenius, ewidentnie chce tę branżę naprawić by pokazać ludziom ogrom możliwości.

Widzisz nikt kto działa podobnymi systemami Ci o tym nie powie, gdyż nie ma ani przygotowanej ścieżki rozwoju, ani dobrych wyników u swoich uczniów – zatem sam zdecyduj czy warto zaufać ludziom, którzy ulepszają życie innych i mają na to niezbite dowody.

Dołącz już dziś!