Płatne ankiety

Wypełniaj ankiety i zarabiaj!

Jeden z największych portali w Polsce dający ogromne możliwości dorabiania przez internet poprzez wypałnianie ankiet. 

Ankiety wysyłamy emailem. Sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę pocztową i bierz udział w naszych badaniach. Im więcej ankiet wypełnisz tym więcej zarobisz. 

Wynagrodzenia za udział w badaniach różnią się w zależności od długości i tematu ankiety. Im dłuższa ankieta tym lepszy zarobek. Zarobione pieniądze możesz łatwo przesłać na swoje konto PayPal, już po zebraniu kwoty 50 zł.

Nie masz konta PayPal. Możesz założyć je za darmo tutaj . Pamiętaj, aby Twoje konto PayPal było założone na ten sam adres e-mail co konto w panelu badawczym PlatneAnkietyOnline. 

10 000 tyś pkt 50 zł. Punkty za ankietę od 20 do 1500 pkt. A już za rejestrację i wypełnienie profilu dostajesz z mojego linku 600 pkt. Czas ankiet od 5 min do 30 min. Pytania na temat kosmetyków, produktów spożywczych itp. Ankiety przychodzą nam na pocztę.  Po uzbieraniu danej liczby punktów z panelu wchodzimy w zakładkę odbierz nagrody bilon /przelew bankowy. Wpisujemy swój nr konta i pieniążki mamy w 3 dni robocze od akceptacji odbioru punktów.

Mamy też premię i zapraszam do skorzystania. Ponieważ tym sposobem ja mam co dwa dni 50 zł. Do sedna⚠️W naszym panelu znajduję się link. Możemy go skopiować i zapraszać osoby. Od rejestracji mamy 40 pkt za osobę i Za każdą wypełnioną ankietę znajomego otrzymasz dodatkowo 20% jego punktów. Pamiętaj po zarejestrowaniu odbierz link aktywacyjny<spam lub folder inne> i wypełnij swój profil na 100 % .

Na tym panelu dorabiam tak do 700 zł. Nr konta wpisujemy zawsze przy odbiorze nagród..  Co wtorek i czwartek realizują przelew ⚠️
➡️Proponuję skorzystać z polecania. Zakładka *zaproś znajomych*➡️ LINK➡️ skopiuj go i wysyłaj osobom. Ankiet przychodzi więcej kiedy jesteśmy aktywni.

Jeżeli znajdziemy się w rankingu pierwszej top 10 zapraszających to firma wynagradza nas nagrodami o wartości 200 zł firma płaci zryczałtowany podatek dochodowy od nagród. Tak informacja zawarta jest w regulaminie. Nikt nie jest obciążony podatkiem dochodowym i nie ma konieczności wystawiania PIT-u. Proszę się nie martwić Urzędem Skarbowym. Wszystkie wypłaty wynagrodzenia w ramach konkursu są legalne, a kontrola Urzędu Skarbowego obowiązuje  firmę.

Dołącz już dziś i zacznij zarabiać!

 Całkowicie darmowa i szybka rejestracja. Zero formalności. Wystarczy adres e-mail i dostęp do Internetu >>> www.darmowa – rejestracja.pl