Pracuj z najlepszymi stronami- Darmowe przystapienie

FireAds to sieć afiliacyjna dla wydawców jak i reklamodawców

Załóż darmowe konto i dołącz do najlepszej sieci afiliacyjnej. 
FireAds to miejsce dla profesjonalistów, jak i dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z afiliacją i zarabianiem w internecie. Rozwijaj się i pracuj razem z nami od dziś!

Czym się zajmujemy?

Jak zacząć zarabiać przez internet?

Jesteśmy siecią afiliacyjną skupiającą nie tylko wydawców, ale również reklamodawców z całego świata. Nasze podstawowe założenie to wysoka jakość reklamy, która w efekcie końcowym przynosi wysokie wyniki. Dlatego właśnie zaufało nam tysiące partnerów, których liczba rośnie od samego początku istnienia naszej sieci na rynku afiliacji. Na każdym możliwym kroku wspieramy naszych partnerów, przez co wspólnie osiągamy jeszcze większy sukces.

Zarabiaj przez internet

Znalazłeś już swój program afiliacyjny, na którym chcesz zarabiać? Teraz wystarczy, że udostępnisz swój unikalny link do programu, a za każdą poprawnie wykonaną akcję wynagrodzony zostaniesz odpowiednią prowizję, która obecnie wynosić może nawet 1400 PLN!

 

Program partnerski

Poznałeś już lepiej nasz Dashboard? Wybierz program partnerski, na którym chcesz zarabiać. Wystarczy, że w zakładce Kampanie wybierzesz program, który najbardziej Cię interesuje i pasuje do Twojej grupy odbiorców. Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego programu zapytaj o radę swojego opiekuna konta, do którego dane kontaktowe możesz znaleźć od razu po zalogowaniu się do Panelu.

Wypłać swoją prowizję

 

Kiedy Twoja prowizja zostanie już zatwierdzona możesz ją wypłacić na swoje konto PayPal lub poprzez przelew bankowy. Wypłaty ekspresowe realizowane są nawet w kilka godzin, przez co swoimi zarobionymi pieniędzmi możesz cieszyć się już na kolejny dzień!

 

Modele płatności w sieci afiliacyjnej

 

CPA – COST PER ACTION

Partner przy wyborze tego modelu otrzymuje wynagrodzenie za wykonanie przez użytkownika konkretnej akcji określonej przez reklamodawcę.

CPS – COST PER SALE

Jak sama nazwa wskazuje, wynagrodzenie następuje podczas sprzedaży usługi lub produktu oferowanego przez reklamodawcę. W tym przypadku pozostające w historii przeglądarki klienta ciasteczka, często pozwalają na zdobycie leada nawet po okresie 30 dni od kliknięcia w Twój banner czy też link referencyjny.

PPI/CPI – PAY PER INSTALL

Podczas promocji tego modelu, partner otrzymuje LEADa w momencie, kiedy klient dokona instalacji odpowiedniej aplikacji bądź programu. W tym przypadku od klienta nie jest pobierana żadna opłata, a reklamodawca płaci tylko i wyłącznie za instalacje.

CIEKAWOSTKA W AFILIACJI

Co ciekawe, najczęściej wybieranym przez wydawców modelem jest cost per lead, najprawdopodobniej dlatego, że jest to jeden z najstarszych i najczęściej występujących modeli w sieciach afiliacyjnych.

W naszej ofercie znajdziesz:
– kampanie dla dorosłych 
– płatność kartą kredytową 
– podanie adresu e-mail 
– gry 
– płatność za instalację 
– aplikacje mobilne 
– banki i finanse 
– płatność SMS 
– strony sprzedażowe

…do tego możliwość generowanie deeplinków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *